Náš tím

CALL FOR BRAND je štúdio zamerané na tvorbu značiek a ich dlhodobého udržiavania. Kombinujeme
vášeň pre dizajn s marketingom a technológiou, aby sme vytvorili premyslené riešenia,
ktoré budú našim klientom dlhodobo slúžiť.

Kristi
Founder &
art director

Kristína sa venuje grafickému dizajnu, fotografii a kreatíve už viac ako 10 rokov. Roky sa venuje tvorbe vizuálnych identít značiek, packagingu a offline grafike. Okrem grafickej kreatíve sa venuje aj fotografii. Získala niekoľko ocenení v prestížnej slovenskej súťaži AMFO, kde sa popredne umiestnila niekoľkokrát. Jej fotografie boli vystavovené v múzeu SNP, či v NOC v Bratislave. Bohaté skúsenosti v oblasti reklamnej grafiky zúročuje v súčasnosti vo vlastnom kreatívnom štúdiu, kde so svojím tímom pracujú na kreatívnych projektoch. Kristi vždy stretnete s dobrou náladou a kávičkou v ruke.

Janči
marketing specialist & Visual creator

Janči začínal svoju odbornú púť najprv v oblasti filmu a tvorbe audiovizuálnych diel na filmovej škole. Počas tohto obdobia získal niekoľko popredných ocenení za kameru a réžiu na amatérskych filmových súťažiach. Vytvoril desiatky promo videí, spotov či event videí. Po vyštudovaní marketingovej vysokej školy sa v súčasnosti zaoberá tvorbou reklamných kampaní. Marketing a CFB je pre neho už stredom vesmíru. Janči vie tímu zahrať na nervy, hlavne ak spomenie deadliny.

Andrii
Strategic Director & Brand development manager

Andrii je náš veľmi zodpovedný, perfekcionistický, vyštudovaný marketér, ktorý sa raketovou rýchlosťou rozvíja vo viacerých oblastí a nevie sa zastaviť. V našom tíme je mozgom stratégie. Zaoberá sa budovaním a rozvíjaním značiek, vrátane vytvárania a aplikovania celkových stratégií pre jednotlivé kampane. Andrii sa aktívne venuje medzikultúrnej, neverbálnej komunikácii a 5 cudzím jazykom.

Marek
Online marketing specialist & bottom wave manager

Marekovou alfa omegou je vizuálna tvorba a online marketing. Marek je študovaný šikovný marketér. Fakt, že sa vyzná v dvoch oblastiach mu dáva u nás navrh, pretože vie, že ani dokonale spracované video sa nebude šíriť samé. Photoshop či After Effects pozná ako vlastnú dlaň a v online priestore žiadnu mapu nepotrebuje.

Katka
Web
developer

<h1>Hello World!</h1>
Katka je pôvodne grafická dizajnérka no momentálne všetok svoj čas venuje tvorbe webstránok v CMS wordpress, ich customizovaniu a dohliadaním na to aby weby neboli len pekné ale aj funkčné. Venuje sa frontendu, kde si svoje znalosti neustále dopĺňa. A ak zostane voľný čas rada ho vyplní tvorbou  vektorových ilustrácií.

Aďka
Junior
graphic designer

Aďka úspešne vyštudovala Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave v odbore dizajn. V atelierovej tvorbe sa venovala predovšetkým tvorbe vizionárskych konceptov značiek. U nás sa venuje reklamnému grafickému dizajnu a tvorbe digitálneho obsahu pre sociálne siete. Aďka sa môže pochváliť za svoju bakalársku prácu, v rámci ktorej získala školské ocenenie Cheddar. Aďka sa vo svojom voľnom čase venuje pestovaniu rastlín a tvorbe ilustrovaných knižiek.


Napiste nam

Socialne siete

Kontakty

info@callforbrand.com
+421 918 252 882